DYKA - Międzynarodowa Firma Produkcyjno-Handlowa. Jeden z
wiodących europejskich producentów i dystrybutorów kompletnych
systemów rurowych do instalacji wodno-kanalizacyjnych,
posiadający zakład produkcyjny na terenie Dolnego Śląska,
poszukuje pracowników na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży towarów handlowych:
    - Ofertowanie i fakturowanie
    - Obsługa telefoniczna kontrahentów
  • Prowadzenie magazynu wyrobów gotowych i towarów: wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej, organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków
  • Obsługa wózka widłowego
  • Dbanie o dobry wizerunek oddziału

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe;  preferowana znajomość branży WOD-KAN lub sanitarno-grzewczej
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Znajomość gospodarki magazynowej oraz rynku materiałów budowlanych
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych ; mile widziane uprawnienia UDT
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem, znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy
  • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników
  • Pakiet socjalny oraz dodatkowy pakiet MyBenefit
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń
  • Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole międzynarodowej firmy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria proszone są o przesyłanie CV
z dopiskiem Specjalista ds. Sprzedaży – Pruszcz Gdański  na adres: ​​

Dyka Sp. z o.o
Ul. Belgijska 5
55-221 Jelcz​-Laskowice

lub e-mail:

rekrutacja@dyka.com.pl​

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dyka Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach, ul. Belgijska5. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie  wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres rekrutacja@dyka.com.pl. Więcej informacji o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych otrzymasz po przesłaniu swojej aplikacji.