DYKA – Międzynarodowa firma wchodząca w skład Grupy Tessenderlo: Jeden
z europejskich liderów produkujących i dystrybuujących systemy rurowe do instalacji wodno-kanalizacyjnych z bogatą 60-letnią tradycją, posiadający zakład produkcyjny w Jelczu-Laskowicach poszukuje pracownika na stanowisko.

ZASTĘPCA KIEROWNIKA ODDZIAŁU
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

Aktywny udział w kreowaniu i realizowaniu polityki handlowej Spółki na terenie Górnego Śląska poprzez:

  • Kompleksową obsługę klienta w zakresie sprzedaży towarów handlowych:
    • Ofertowanie, wprowadzanie zamówień oraz fakturowanie
    • Obsługa telefoniczna kontrahentów
  • Doradztwo w zakresie oferowanych przez Dyka produktów
  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych
  • Monitorowanie rynku w zakresie prowadzonych inwestycji
  • Organizowanie wyprzedaży i akcji promocyjnych
  • Aktywne podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży
  • Nadzór i kontrola funkcjonowania Oddziału zgodnie z polityką firmy, dbanie
    o wizerunek Oddziału
  • Współudział w zarządzaniu magazynem, ewentualna pomoc w pracy na magazynie
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży WOD-KAN  –warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami magazynowania, z obsługą logistyczną sprzedaży, obiegiem dokumentów sprzedażowych
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem, znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność, sumienność, wysoka kultura osobista uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania małym zespołem (2-3 osobowym)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Zdolności analityczne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy
  • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń
  • Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole międzynarodowej firmy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria proszone są o przesyłanie CV
z dopiskiem Zastępca Kierownika Oddziału - Chorzów  na adres:

DYKA Sp. z o.o.
Ul. Belgijska 5
55-221 Jelcz-Laskowice
lub e-mail:
rekrutacja@dyka.com.pl

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dyka Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach, ul. Belgijska 5. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres mailowy firmy. Więcej informacji o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych otrzymasz po przesłaniu swojej aplikacji na rekrutacja@dyka.com.pl.​