Polityka prywatności

Zobowiązanie do ochrony prywatności danych

Ochrona bezpieczeństwa i prywatności danych osobowych jest ważna dla DYKA Polska Sp. z o.o. oraz dla sposobu, w jaki prowadzimy naszą działalność zgodnie z przepisami dotyczącymi prywatności, ochrony danych i bezpieczeństwa danych.

Przeczytaj uważnie naszą Politykę prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób zbieramy i wykorzystujemy dane osobowe, które nam przekazujesz.

Informacje zbierane i przechowywane automatycznie

Gdy wchodzisz na naszą stronę, jesteśmy w stanie automatycznie (tzn. nie poprzez rejestrację) zebrać, za pomocą tak zwanych plików dziennika, informacje o odwiedzających naszą stronę (na przykład typ przeglądarki internetowej i używanego systemu operacyjnego komputera, liczbę odwiedzin , średni czas spędzony, najpopularniejsze strony, wyszukiwane informacje itp.). Nie będziesz osobiście identyfikowany na podstawie tych informacji. Możemy wykorzystywać te informacje i udostępniać je naszym globalnym podmiotom stowarzyszonym wyłącznie w celach statystycznych i ulepszać zawartość naszych stron internetowych.

Dane osobowe, które akceptujesz

Przekazując nam swoje dane osobowe, będziesz traktowany jako osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z niniejszymi zasadami.

Za pośrednictwem tej strony internetowej DYKA nie gromadzi żadnych informacji umożliwiających identyfikację użytkownika (np. Imię i nazwisko, adres, numer telefonu lub adres e-mail - nazywane "danymi osobowymi" ), chyba że dobrowolnie zdecydujesz się je nam udostępnić (np. przez rejestrację lub ankietę).

Po prostu używamy i w razie potrzeby przechowujemy dane osobowe, które nam przekazałeś, aby odpowiadać na prośby lub przetwarzać zamówienia lub wnioski przesłane przez Ciebie. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do dostarczania informacji związanych z naszymi produktami i usługami, chyba że zostaniesz o to poproszony.

Być może będziemy musieli udostępnić dane osobowe naszym podmiotom stowarzyszonym, aby umożliwić im przesyłanie żądanych informacji, nawet jeśli znajdują się one w jakimkolwiek innym kraju poza Unią Europejską i mimo że kraj ten nie zapewnia odpowiedniego poziomu ochrony Informacje osobiste.

Zasady dotyczące plików cookie

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej Polityki plików cookie.

Bezpieczeństwo danych osobowych

DYKA podejmuje uzasadnione działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych. Tylko ograniczona liczba osób w naszym dziale IT lub w zespole operacyjnym zarządzającym stroną internetową, jest w stanie odpowiedzieć na twoje żądania i jest upoważniona do dostępu, modyfikacji lub usunięcia na Twoje żądanie Twoich danych osobowych.

Ograniczenia

Jeśli otrzymane informacje są szkodliwe, nieprzyzwoite, groźne, zbrodnicze lub mają konsekwencje kryminalne, zastrzegamy sobie prawo do ich wykorzystywania, rozpowszechniania, przechowywania w celach dowodowych lub usuwania, według naszego wyłącznego uznania.

Linki do innych stron internetowych

DYKA nie ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności ani zawartość innych witryn, nawet jeśli:

  • uzyskałeś dostęp do strony internetowej drugiej strony za pomocą linków z naszej strony internetowej lub
  • połączyłeś się z naszą stroną internetową ze strony innej firmy.

Zalecamy sprawdzenie polityki prywatności każdej odwiedzanej witryny.

Jak się z nami skontaktować

W sprawie ochrony danych osobowych, masz prawo zaprotestować przeciwko przetwarzaniu Twoich danych osobowych na pisemny wniosek i za darmo. Masz również prawo żądać dostępu do tych informacji i, jeśli to konieczne, wprowadzać poprawki.

Jeśli chcesz to zrobić, lub w przypadku innych pytań lub wątpliwości dotyczących niniejszej Polityki prywatności, skontaktuj się z nami pod adresem: sekretariat@dyka.pl