Zagospodarowanie wód deszczowych

Środowisko naturalne wymaga naszej troski

Poniższe rozwiązania są ukłonem w kierunku prawdziwej ekologii. Dając możliwość gospodarowania zgromadzoną wcześniej wodą:

po pierwsze - oszczędzają jej ograniczone zasoby; po drugie - przyczyniają się do jej lepszej kontroli i rozsądnego wykorzystania w sąsiedztwie człowieka; po trzecie - zapobiegają erozji gleby.

  

Zbiornik Garden i House Standard

DYKA oferuje kilka typów systemów zagospodarowania wody deszczowej, które pozwalają sprostać różnym potrzebom Klientów:

 

Garden Standard - służą do zbierania, magazynowania, a następnie wykorzystania wody deszczowej do podlewania trawnika. Oprócz tego, zmagazynowaną w zbiorniku wodę można też używać do innych celów takich jak: mycie samochodu, prace porządkowe dookoła domu, itp.
Zebrana woda deszczowa jest filtrowana, retencjonowana w zbiornikach o pojemności 3000, 4500, 6000 l, aby następnie w za pomocą samozasysającej pompy można było skierować ją do użytku przydomowego.

House Standard - służy do magazynowania, a następnie wykorzystania wody deszczowej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku do celów bytowo-gospodarczych takich jak: spłukiwanie WC, pranie, sprzątanie oraz podlewanie trawnika itp. System wykorzystywany może być przez cały rok.
Zebrana woda deszczowa jest filtrowana, retencjonowana w zbiornikach o pojemności 3000, 4500, 6000 l, aby następnie w za pomocą w pełni zautomatyzowanej centrali deszczowej można było skierować ją do wcześniej przewidzianych celów bytowo-gospodarczych.

ZOBACZ produkty w tej kategorii

Niewykorzystany nadmiar wody deszczowej można skierować do rozsączania i/lub magazynowania w tunelach 300 i 600 oraz skrzynkach retencyjno-rozsączających RAINBOX II.

Dyka członkiem VinylPlus

Sustainability (NL)

Sustainability video

Pobierz katalog

 
Zagospodarowanie wody deszczowej_okładka katalogu