DYKA – Międzynarodowa firma wchodząca w skład Grupy Tessenderlo: Jeden z europejskich liderów produkujących i dystrybuujących systemy rurowe do instalacji wodno-kanalizacyjnych z bogatą 60-letnią tradycją, posiadający zakład produkcyjny w Jelczu-Laskowicach poszukuje pracownika na stanowisko.

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę;
  • Praca w systemie 3 zmianowym;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pakiet socjalny;
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Rozwijany pakiet benefitów;
  • Możliwość szkoleń, poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Praca w przyjaznym i stabilnym zespole;

Zakres obowiązków:

  • Obsługa instalacji przemysłowych i linii produkcyjnych do produkcji rur z tworzyw sztucznych.

Wymagania:

  • Zdolność do szybkiego uczenia się i rozumienia procesów produkcyjnych;
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy;
  • Umiejętność  pracy w zespole;
  • Sumienność, chęć do pracy, potrzeba dążenia do osiągania celów;
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych będzie dodatkową zaletą.

Osoby zainteresowane pełną wyzwań samodzielną pracą w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji o wysokich standardach działania, prosimy o przesłanie swojego CV (z dopiskiem  Operator Linii Produkcyjnej – Jelcz-Laskowice), na adres:

Dyka Sp. z o.o,
Ul. Belgijska 5,
 55-221 Jelcz-Laskowice

lub e-mail:
 rekrutacja@dyka.com.pl

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dyka Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach, ul. Belgijska 5. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres mailowy firmy. Więcej informacji o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych otrzymasz po przesłaniu swojej aplikacji na rekrutacja@dyka.com.pl.