Praca w DYKA Polska 

Skoro tutaj dotarłeś, prawdopodobnie rozważasz przesłanie do nas swoich dokumentów aplikacyjnych. Dobry ruch. Szukamy ludzi szanujących swoją pracę i doceniających trud współpracowników. Cenimy konsekwencję w działaniu i otwartość. 


Jeśli zależy Ci na pracy w sprzyjającej rozwojowi organizacji i sam pragniesz z zaangażowaniem wspierać jej rozwój na polskim rynku - miejsce w DYKA Sp. z o.o. czeka na Ciebie! 


Sprawdź aktualne wakaty, być może Twoje kwalifikacje odpowiadają naszym obecnym potrzebom. Możliwe też, że nie organizujemy w tej chwili naboru na nowe stanowiska, lecz stanie się to w niedługiej przyszłości - wyślij zatem swoje CV, określając w nim co chciałbyś robić, jakie zadania interesują Cię najbardziej. W momencie pojawienia się możliwości zatrudnienia będziemy kontaktować się z kandydatami, którzy właśnie z naszą firmą chcą wiązać swoją przyszłość zawodową. 

Budujemy zrównoważoną przyszłość… z tworzyw sztucznych 

Pytacie: w jaki sposób tworzywa sztuczne mogą przysłużyć się naszej planecie? Transportując wodę, powietrze i inne zasoby naturalne w sposób jeszcze bardziej niezawodny, efektywny i zrównoważony. Dzięki temu możemy chronić, odzyskiwać i ponownie wykorzystywać jeszcze więcej z naszych naturalnych zasobów. Jednak ważne jest, aby wykorzystywane tworzywa sztuczne w pełni nadawały się do recyklingu. Choć nie zawsze nas widać – lub słychać – jesteśmy obok. Nigdy nie przestajemy dążyć do tworzenia inteligentnych rozwiązań umożliwiających zarządzanie naszymi najcenniejszymi zasobami w bardziej efektywny i ekologiczny sposób. 

To różnica, którą możesz poczuć. 
Dyka. Nature’s Network. Naturalna sieć powiązań 

Więcej na temat Nature's Network

Dlaczego warto z nami pracować?

 

  • Oferujemy Ci umowę na czas nieokreślony
  • Motywujący pakiet wynagrodzeń wraz z dodatkowymi korzyściami
  • Dodatkowe dni wolne od pracy poza zwykłymi świętami (12 dodatkowych dni przy 40 godzinach pracy)

Jak do nas aplikować? 

  • wysyłając swoje aktualne CV na adres e-mail: rekrutacja@dyka.com.pl   
  • wysyłając powyższe na adres: DYKA Sp. z o.o., ul. Belgijska 5, 55-221 Jelcz-Laskowice 
  • składając dokumenty osobiście w siedzibie firmy w Jelczu-Laskowicach 

Nie zapomnij o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: 


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę DYKA Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)" 

Czy dołączysz do naszego zespołu?

Zobacz wszystkie oferty pracy i zgłoś się natychmiast!

Wakaty