Członek międzynarodowego koncernu 

Doświadczony producent rur i elementów z tworzyw sztucznych 

DYKA to jeden z największych międzynarodowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży.  

Członek potężnej grupy Tessenderlo 

Grupa Tessenderlo jest zdywersyfikowaną grupą przemysłową, która koncentruje się na rolnictwie, utylizacji bioodpadów i dostarczaniu rozwiązań dla przemysłu. 
Działania Grupy są podzielone na trzy segmenty operacyjne: Rolnictwo, Bioutylizacja i Rozwiązania dla przemysłu. 

przemysłu.

  • Rolnictwo: Ten segment zajmuje się produkcją i sprzedażą składników pokarmowych roślin (nawozy płynne do roślin oraz siarczan potasu (SOP)) i środków ochrony roślin. 
  • Bioutylizacja: Ten segment łączy działania Grupy w zakresie przetwórstwa produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego, a tworzą go firmy Akiolis (utylizacja, produkcja i sprzedaż białek i tłuszczy) oraz PB Gelatins (produkcja i sprzedaż żelatyn). 
  • Rozwiązania dla przemysłu: Ten segment opiera się na działaniach oferujących produkty i rozwiązania dla przemysłowych rynków końcowych. Obejmuje głównie produkcję i sprzedaż systemów rur tworzywowych (PPS), środków chemicznych do uzdatniania wody oraz inne działania przemysłowe, takie jak produkcja i sprzedaż środków chemicznych dla górnictwa i przemysłu, a także świadczenie usług w zakresie uzdatniania i utylizacji wody do szczelinowania (ECS) oraz usług, które umożliwiają lokalną optymalizację systemów kontroli środowiskowej (MPR). 

Certyfikowane rury w Polsce. Kompletny asortyment 

W Polsce DYKA Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność produkcyjno-handlową w roku 2001. Jako uznany dostawca systemów kanalizacyjnych, ciśnieniowych, drenarskich, odprowadzania i zagospodarowania wody opadowej, armatury wodociągowej dostarcza swoje wyroby dla budownictwa mieszkaniowego oraz infrastrukturalnego. Wyroby DYKA Polska są certyfikowane, posiadają pełną dokumentację wymaganą na polskim rynku budowlanym. 

Eksperci do Państwa dyspozycji 

Wraz z dynamicznym rozwojem firma DYKA stale poszerza zarówno sieć dystrybucji, jak również ofertę handlową. Nasze produkty dostępne są u dystrybutorów oraz w oddziałach DYKA, zlokalizowanych w różnych rejonach kraju.  
Profesjonalny serwis zapewnia Państwu zespół wysoko wykwalifikowanych doradców technicznych i handlowych, nasze standardy potwierdzamy sprawną logistyką, która wspiera budowanie przewagi konkurencyjnej firmy na krajowym rynku.